Akoğlu Meşrubat Kurumsal Bilgileri

tasarim59

Akoğlu Meşrubat Kurumsal Bilgileri

iso belgeleri
coca cola coca-cola fanta fuse tea dogadan damlasu

Akoğlu

     Şirketimiz 2006 yılında Akoğlu Petrol Ürünleri ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla kurulmuştur. 2012 yılında ortaklık yapısında değişiklik olmuş ve şirket unvan değişikliği yapılarak Akoğlu Meşrubat Gıda ve Tüketim Mamulleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi adını almıştır. Bu tarihten itibaren şirketimiz gıda sektörüne yönelmiş ve 2012 yılında Coca-Cola Tekirdağ Bölge Bayii; 2013 yılında da Kırıkkale Bölge Bayii olarak hizmet vermeye başlamıştır.

     Şirketimiz Coca-Cola ürün gruplarının Tekirdağ Büyükşehir Süleymanpaşa, Hayrabolu, Muratlı, Marmara Ereğlisi ilçeleri ile bunlara bağlı belde ve köylerinde ve Kırıkkale Merkez, Balışeyh, Çerikli, Delice, Sulakyurt, Keskin, Bahşılı, Yahşihan, Kalecik, Elmadağ, Hasanoğlan, Lalahan, Kutluduğün ilçeleri ile bunlara bağlı belde ve köylerinde dağıtım hizmeti vermektedir.

 

Vizyon

     Şirketimiz, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetine odaklanmıştır.Bu bağlamda son teknolojilerin desteğiyle sürekli kendini yenileyen bir hizmet anlayışı benimser ve bunu hayata geçirir. Hızlı, güvenilir ve ayrıcalıklı hizmetler sunar. Sunduğu mevcut ve potansiyel hizmet ve ürün gruplarını titizlikle seçer ve bilinen markalarla işbirliği yapar. Yaygın bir satış ve dağıtım ağına sahiptir ve genişleyen ürün grubuyla birlikte lojistik olarak da genişleyebilecek bir alt yapı oluşturmuştur. Vizyonumuz klasik anlayışın dışına çıkarak, müşterilerimize,iletişim araçlarının etkin kullanımıyla gerçekleşecek, sipariş ve ödeme kolaylığı ve güçlü filomuz ile hızlı ulaşım sağlayarak farklılık yaratmaktır.


Misyon

     Şirketimiz gıda sektörüne hizmet verdiğinin bilinciyle hareket etmektedir. İnsan sağlığı ve onun gereklerine riayet etmek öncelikli misyonumuzdur. Grubumuz saygın markalarla işbirliği yaparak, tüketici memnuniyetini maksimumda tutmayı hedefler. Ayrıca tüketici haklarını korumayı, olası olumsuzluklarda sorumluluklarını yerine getirmeyi taahhüt eder. Çalışan haklarına, iş güvenliğine sahip çıkar. İş kolunun gerektirdiği sınırlarda insan ve çevre faktörüne öncelik tanıyarak gerekli önlemleri alır. Sosyal sorumluluk bilincine sahiptir ve bu konuda ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapar.

 


Akoğlu Meşrubat Gıda ve Tüketim Mamülleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres : Karadeniz Mahallesi Şehit Filiz Okandan Caddesi No:10-12 Tekirdağ Tel : 0 282 293 14 41 Faks : 0 282 293 14 43

Şube Adres : Yeni Mahalle – Kayseri Yolu 1.Km Merkez / Kırıkkale

Tel : 0 318 225 28 23

Faks : 0 318 212 15 55

E-Posta : info@akoglumesrubat.com

Web Mail